Aktuálně

Otevíráme halu na parkour! Leden 26, 2016

Ano, hala už je konečně tu a my makáme na tom, abychom ji pro vás do února uvedli do plné parády. Jak se v ní bude trénovat, co bude probíhat za akce, kolik to bude stát, na koho se v hale můžete těšit a spoustu dalších informací se budete dozvídat postupně během ledna a února na NOVÉ facebookové stránce, takže si jí pro jistotu hned lajkněte ;)

Šťastné a veselé Vánoce! Prosinec 24, 2015

Za celý tým In Motion Vám přejeme Šťastné a veselé Vánoce 2015! Těšíme se na následující rok, který už z velké části budeme trávit v naší nové parkourové hale! PK komunita se rozrůstá a jsme rádi že můžeme být u toho (y)

Vánoční parkourové workshopy! Listopad 24, 2015

Parkourové workshopy v Praze, Brně, Plzni i Liberci!

Vždy v gymnastické tělocvičně a pod dohledem zkušených trenérů z týmu In Motion a jako speciální host Tomáš ZONY Zonyga! (y) Tohle si nemůže žádný fanoušek parkouru nechat ujít. ;)

Nové oblečení In Motion Brand Listopad 24, 2015

Na prosinec jsme si pro vás přichystali nové oblečení! Těšit se můžete na zimní čepice, náramky, nové trička ale i mikiny jak s kapucí tak bez! (y) Velikosti budou pro malé děti i pro namakané sportovce. Sledujte v našem eshopu!

Vyhlášení soutěže o oblečení od IM Brand! 01. 11. 2015

Zajímá vás kdo vyhrál? V tomto videu se dozvíte, komu pošleme naše In Motion Brand tepláky, skate-bag a další ceny.

Děkujeme všem, kdo se zúčastnili a pro další soutěže a novinky určitě dál sledujte naší facebook stránku!

V Praze bude stát Parkour hala! Leden 17, 2015

Během 60 dní přispělo na náš projekt Parkour hala 150 lidí v celkové výši 161 180 Kč! Všem, co se o tento úspěch zasloužili, ať už finančně, sdílením nebo jinými prostředky, DĚKUJEME!

Před námi je ještě spousta práce, tak držte palce, ať si do roka v hale společně zatrénujeme :)

Přihlaš se k odběru novinek