Jan ‘Assasin‘ Pospíšil

Narozen: 20. 7. 1992
Výška: 165 cm
Váha: 64 kg

Parkour je pro mě životní cesta, která pro mě začala v roce 2007, a znamená pro mě svobodu těla i ducha. Právě proto do svého tréninku zahrnuji mnoho sportů jako je gymnastika (v které jsem trenérem III. třídy), plavání, buildering a bouldering. Krom toho se hodně pohybuji v přírodě a hledám alternativní způsoby pohybu, čímž jsem známý napříč českou parkourovou komunitou, stejně jako svým čistým a rychlým stylem.

Od roku 2012 jsem členem teamu In Motion, díky čemuž jsem se zúčastnil několika zahraničních cest, na kterých jsem trénoval spolu s mnoha známými traceury jako jsou Gaëtan Bouillet, Matthias Mayer, Tim „Livewire“ Shieff, Slava Petin, Ábel Kocsis, Ryan Doyl nebo Stanislav „Stas“ Lazdan.

Mimo jiné mám také bohaté zkušenosti s natáčením a hraním v reklamách, klipech a filmech. Z nichž nejzajímavější byla hlavní role ve filmu Ani ve snu. Také jsem se účastnil a vedl mnoho exhibicí  a workshopů.

Momentálně učím parkour a gymnastiku v Lounech a to už pátým rokem. Zbylý čas věnuji svému vlastnímu tréninku a všeobecnému pohybovému rozvoji.

Kontakt

j.pospisil@inmotionteam.cz

Zpátky na team