Show

Hledáte netradiční a nezapomenutelnou podívanou? Chcete Vaše hosty překvapit a ohromit? S naší dech beroucí parkourovou  exhibicí na Vaší akci hned tak nezapomenou.

Vyberte si z variant, které nabízíme, nebo si domluvte vystoupení na míru podle Vašich potřeb. Disponujeme celou škálou vlastních překážek a konstrukcí, na kterých Vám samotní členové našeho týmu In Motion předvedou to nejlepší, co se za roky tréninku naučili. To vše je zpracováno do akční choreografie, takže se Vaši hosté nebudou ani chvíli nudit.

Naši nejvýznamnější klienti: O2, NIKE, Wrangler, Lilly

V případě zájmu nás kontaktujte.

Ukázka z vystoupení v soutěži Česko Slovensko má talent.

Video produkce

Chcete Váš produkt spojit se stylovými salty a dechberoucími skoky? Rádi byste využili nejen naší pohybové dovednosti, ale také filmařského umu? V našem týmu disponujeme talentovanými režiséry a kameramany, kteří mají dlouholeté zkušenosti s akčními videi.

Nejen že dovedeme neuvěřitelné skoky, umíme je také nejlépe natočit. Podle Vašeho zadání vytvoříme kompletní audiovizuální dílo, které Vám hotové předáme. Ne náhodou si nás největší světový server s extrémními videi EpicTV.com vybral, abychom pro ně natáčeli.

Naši nejvýznamnější klienti: NIKE, Jeff Roberts, EpicTV

V případě zájmu nás kontaktujte.

Video z naší produkce.

Kaskadérství

Prospěl by Vašemu projektu moderní a neotřelý akční pohyb? Hledáte kaskadéry, kteří jsou přizpůsobiví, schopní a kreativní?

Členové týmu In Motion provozují parkour a freerunning na světové úrovni a mají bohaté zkušenosti s působením v reklamách, videoklipech a filmech. Akce je náš denní chleba. Nejednou se nám podařilo klienta překvapit našemi schopnostmi, sehraností a profesionalitou.

Spolupracovali jsme s: LIP Production, YEMI A.D., RB Production, film Zejtra napořád (2014, režie: Rudolf Havlík), film Ani ve snu! (2016, režie: Petr Oukropec)

V případě zájmu nás kontaktujte.

123 | 123

Parkour workshopy

Rádi byste měli In Motion Academy na Vaší akci? Chcete účastníkům zpestřit program možností zkusit si na místě parkour a freerunning?

Rádi Vám vyhovíme a zprostředkujeme workshop přesně podle potřeb Vaší akce – ať už to bude hromadný komplexní trénink pro zájemce, nebo třeba jen volně přístupné stanoviště s instruktory. Disponujeme řadou vlastních překážek simulujících klasické městské prostředí, takže se nemusíte bát, že by hosté neměli na čem trénovat.

Tým In Motion má za sebou nespočet úspěšně odvedených workshopů a zatím se nám nikdy nestalo, že by účastníci odcházeli jinak než šťastní a spokojení.

Naši nejvýznamnější klienti: NIKE, Lilly, Cirk La Putyka

V případě zájmu nás kontaktujte.