Pavel Cibulka

Narozen: 2.12.1991
Výška: 176 cm
Váha: 70 kg

Jsem student na vysoké škole tělovýchovy a sportu PALESTRA. Mimo trénování parkouru mám zálibu v motorových sportech, latinsko-amerických a společenských tancích a organizování sportovních i zábavních akcí.

Jako kaskadér, dublér nebo herec mám zkušenosti z natáčení videoklipů, reportáží pro televizní stanice nebo z videí, která tvoříme na zakázku. Parkouru se věnuji i z teoretické části a díky tomu jsem měl možnost přednášet o této sportovní disciplíně na několika konferencích. Na mezinárodním parkourovém festivale v Polsku jsem se s týmem umístil na 2. místě.

V latinsko-amerických tancích mám několik úspěchů ze soutěží v kategorii B. Tancování jsem se věnoval od 12 let, ale soutěžní kariéru jsem ukončil ve svých 20 letech. Současně s tancováním jsem dva roky trénoval i muay thai (thajský box). Nyní trénuji bojově sporty pouze rekreačně.

Osobní zkušenosti s trénováním a pedagogickým vedením celkově mám hlavně z VŠTVS Palestra, kde jsem dokončil bakalářské studium s diplomovou prací zaměřenou na parkourové techniky a kde pokračuji i v magisterském studiu. Již druhým rokem jsem lektor v DDM a In Motion Academy. Mám také dokončený vzdělávací program pro pedagogy volného času.

Kontakt

p.cibulka@inmotionteam.cz

Osobní webové stránky

Zpátky na team